Marketing Manager, Central South East Europe, Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

Monika Początek od 2006 roku związana jest z japońską korporacją NEC Display Solutions, w której obecnie piastuje stanowisko Koordynatora Marketingu w regionie Central South East Europe, nadzorując i wspierając działania marketingu i PR w 13 krajach. Z branżą IT zawodowo związana od 20 lat, w tym kierowała działem marketingu w firmie dystrybucyjnej IT. Redaktor kilku książek o tematyce marketingowej. Absolwentka 2 kierunków związanych bezpośrednio z marketingiem i reklamą: Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Instytutu Sztuk Audiowizualnych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
W NEC Display Solutions odpowiedzialna za realizację polityki reklamowej, koncepcję i realizację promocji, działania Public Relations, organizację imprez BTL, nadzór nad publikacjami w serwisach www, współpracę marketingową z siecią partnerów handlowych, programy lojalnościowe oraz marketing skierowany do kanału sprzedaży.


Prywatnie: żona, matka, córka, siostra, ciocia oraz piosenkarka i aktorka teatru amatorskiego.

 


 

Sharp NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video, ekranów LED oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 30 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od przenośnych biznesowych projektorów, poprzez projektory instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej, aż po cyfrowe projektory kinowe.

Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.