Podczas Sharp/NEC Competence Days 2023 nie zabraknie konkursów dla Uczestników! Dla Uczestników obecnych na miejscu – odbędzie się tradycyjny  konkursu dla aktywnych. Żeby zawalczyć o nagrody od Sharp/NEC oraz pozostałych Sponsorów i Patronów Medialnych trzeba będzie  m.in. wypełnić swoje konferencyjne „paszporty” naklejkami z podróży po całej strefie EXPO.

 

Konkurs dla aktywnych uczestników

Konkurs dla aktywnych uczestników odbędzie się po zakończeniu całej części szkoleniowej, w piątek 13.10.2023.
Uczestnicy chcący wziąć udział w Konkursie będą musieli wypełnić paszport naklejkami z każdej sesji oraz odwiedzić każde stoisko. Powinni znać odpowiedź na pytanie dotyczące treści przekazywanych na konferencji, aby walczyć o nagrody w konkursie.

Po zebraniu naklejek do Paszportu należy wpisać na nim: Imię nazwisko i nazwę firmy i paszport przekazać hostessom w Recepcji.

  

       

 

Nagrodą główną będzie monitor NEC MultiSync E758 - ufundowany przez Sharp/NEC

NEC MultiSync E758 Tam, gdzie koszty i niezawodność są kluczowe, ósma generacja monitorów serii E od Sharp/NEC jest idealnym wybore Ten 75-calowy monitor pozwala na dopasowanie się do każdego scenariusza instalacji indoorowej: zarówno w sali konferencyjnej, jako monitor informacyjny czy ekran Sigital Signage. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu z wąskimi ramkami, wyświetlane na monitorze treści są w stanie skutecznie przyciągnąć uwagę. Monitor NEC E758 został zaprojektowany tak, aby był gotowy do natychmiastowego użycia dzięki zintegrowanemu media playerowi do odtwarzania treści w rozdzielczości natywnej UHD: kontent może być uruchomiony bezpośrednio z napędu USB. Takie rozwiązanie jest nie tylko łatwe w obsłudze, ale także oszczędza czas i pieniądze. Wbudowana funkcja automatycznego startu harmonogramu uruchamia ekran i odtwarza kontent automatycznie o określonej godzinie. W celu zapewnienia bezpieczeństwa, monitor obsługuje opcjonalną blokadę pilota, aby uniemożliwić dostęp do ekranu osobom nieupoważnionym. Monitor może być sterowany za pomocą bezpiecznych komend R232.

 

Nagroda od Neomounts:

uchwyt nabiurkowy do monitora plus whisky

 

Nagroda od Lightware Visual Engineering:

3 zestawy: kabel USB-C do USB-C oraz butelka termiczna

 

Nagroda od bpartAV Konsbud Audio Group:

DESONO™ MASK6C 2-drożny głośnik 6,5’ do montażu ściennego.

Cechy: • Certyfikat Zoom • Stopień ochrony IP64 do zastosowań zewnętrznych, takich jak tarasy lub hale widowiskowe • Wodoodporne złącze – uszczelnienie pozwala na zastosowanie na zewnątrz, głośnik jest odporny na warunki pogodowe • Innowacyjny uchwyt ClickMount™ umożliwia wykonanie wszystkich podłączeń instalacyjnych bez konieczności podłączania głośnika • Zintegrowana z uchwytem poziomica do równego, szybkiego i bezproblemowego montażu • Zabezpieczenie głośnika przed przeciążeniem zapewnia bezpieczną pracę 24/7.

 

Nagroda od HWEC (Hybrid Workplace Experience Centre):

 

LUCIO.

Wszystko czego potrzebujesz to LUCIO - LUCIO to mój mały pomocnik w każdej sytuacji w pracy.

Posiadanie własnego, nieoślepiającego światła w miejscu pracy jest niezbędne, zarówno w biurze, jak i w domu. LUCIO zapewnia więcej światła, kiedy tego chcę. Moje biurko jest doskonale oświetlone przy bardzo niskim zużyciu energii. Ergonomia mojego miejsca pracy jest dobra, światło jest dokładnie tam, gdzie chcę. Lucio jest idealnym współpracownikiem dla mojego dobrego samopoczucia.

Szczególnie praktyczny: LUCIO ŚWIECI NAWET zasilany przez złącze USB komputera. Kiedy trzeba pracować w namiocie w ogrodzie w nocy.

Producent: WALDMANN

 

Nagroda od BrightSign:

 

Player XC4055

 

Nagroda od ESSAudio:

monitory studyjne JBL Professional 104-BT 

 Nagrody od firmy Jabra:

 

kamera osobista Jabra PanaCast 20 oraz głośnik konferencyjny Jabra Speak2 75

Nagroda od B-Tech:

 zestaw gadżetów

 Nagroda od Sharp Electronics:

aromatyzer Sharp oraz pakiet gadżetów

 

 

Konkurs "REKINY KONFERENCJI Sharp/NEC 2023"

Nagrodą będzie maskotka REKINA - ufundowana przez Sharp/NEC

 

nagradzane będą 3 pierwsze miejsca - nagroda  główna za 1 miejsce duży rekin maskotka, nagrody za 2 i 3 miejsce mniejsze maskotki rekinów. Głosować będą uczestnicy Konferencji -  na najciekawsze, najbardziej interesujące  stoisko. Głosowanie poprzez platformę Meeting15

 

 

 

 

 


 

Sharp NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video, ekranów LED oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 30 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od przenośnych biznesowych projektorów, poprzez projektory instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej, aż po cyfrowe projektory kinowe.

Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.