Zarezerwuj swój czas!

Sharp/NEC Hybrid Competence Days 2022

13-14.10.2022 r.


MIEJSCE KONFERENCJI

Stacjonarnie: Hotel Metropolo by Golden Tulip****, Kraków
Online: Twój home office

Sprawdź

Relacja z Sharp/NEC Competence Days 2021

 

Zobacz

Powitanie

Mariusz OrzechowskiSharp/NEC Competence Days jest od lat największą w Polsce konferencją partnerów szeroko pojętej branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz dynamicznie rosnącego rynku meeting rooms. W tym roku 12 edycja odbędzie się po raz pierwszy w naszej branży jako event w pełni hybrydowy. Nowa formuła otwiera możliwości połączenia tego co najlepsze w wydarzeniach na żywo z zaletami komunikacji online. Rozpoczynając prace nad naszą konferencją, nie wiemy jakie zasady spotkań biznesowych będą obowiązywały we wrześniu 2021. Musimy mieć na względzie bezpieczeństwo Uczestników i Organizatorów konferencji i dlatego będziemy z najwyższą starannością stosować się do wytycznych sanitarnych aktualnych w dniu eventu. Przewidując mniejszą liczbę dostępnych miejsc hotelowych i konferencyjnych, zachęcamy do szybkiej rejestracji, bowiem po wyczerpaniu się bezpłatnej puli pokoi w hotelu Metrolopo, pozostali Uczestniczy będą proszeni o samodzielne zakwaterowanie się w innych dostępnych hotelach w Krakowie. Uczestnicy szkolenia na miejscu w Krakowie będą brali udział zarówno w sesjach plenarnych, jak i warsztatach „Hands On” wzbogaconych o konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Będzie to również doskonała okazja do długo wyczekiwanych spotkań biznesowych podczas networkingu i Gali wieczornej. Natomiast uczestnictwo w wersji Online będzie nie miej atrakcyjne. Organizacja tego typu imprezy zawsze wiąże się z bardzo wytężoną pracą naszego zespołu, ale za każdym razem jest to wysiłek, który się opłaca. Zadowolenie naszych partnerów i efekty biznesowe to coś, co w zamian zyskujemy. Jesteśmy pewni, że tak będzie i tym razem. Do zobaczenia!

Mariusz Orzechowski
General Manager
Central South East Europe
Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

Informacje

O konferencji

Sharp/NEC Hybrid Competence Days to największe branżowe spotkanie firm integratorskich branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz rynku meeting rooms. Masz wybór, czy wziąć udział w konferencji na żywo (liczba miejsc ograniczona), czy uczestniczyć w wersji Online.

Czytaj więcej

Spotkania biznesowe - NETWORKING

Konferencja Sharp/NEC Hybrid Competence Days jest świetną okazją do poszerzenia współpracy i omówienia planów biznesowych na przyszłość. Wszyscy jesteśmy spragnieni biznesowych spotkań i rozmów face to face – i to właśnie zapewni nasza konferencja Uczestnikom na żywo.

Czytaj więcej

Warsztaty HANDS ON

Podczas dwóch dni konferencji Sharp/NEC – Uczestnicy będą mogli brać udział w sesjach HANDS ON, prezentujących praktyczne działanie omawianych rozwiązań. To priorytet tej edycji szkolenia.

Czytaj więcej

SHARP/NEC Awards

Cieszymy się, że w bieżącej edycji konferencji będziemy mogli powrócić do Gali wręczenia Sharp/NEC Awards i przekazać statuetki najlepszym partnerom biznesowym na żywo.

Czytaj więcej
 

Informacje o terminie rozpoczęcia rejestracji na Konferencję Sharp/NEC Hybrid Competence Days 2022 - wkrótce!

 

Rejestracja

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Konferencja Sharp/NEC Hybrid Competence Days 2022 odbędzie się z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Chcemy, aby zarówno uczestnicy, jak i wystawcy oraz prowadzący czuli się w pełni bezpiecznie podczas tego wydarzenia.

Czytaj więcej

 


 

Sharp NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video, ekranów LED oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 27 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od przenośnych biznesowych projektorów, poprzez projektory instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej, aż po cyfrowe projektory kinowe.

Partner organizacyjny Konferencji

Firma MARENGO jest agencją marketingową firmy Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH.

Od wielu lat uczestniczy w organizowaniu Konferencji i szkoleń dla partnerów Sharp NEC.

 
Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.