Sharp/NEC Hybrid Competence Days to największe branżowe spotkanie firm integratorskich branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz rynku meeting rooms. Masz wybór, czy wziąć udział w konferencji na żywo (liczba miejsc ograniczona), czy uczestniczyć w wersji Online. Bez względu na formę, każdy z Uczestników weźmie udział w pokazach sprzętu i warsztatach Hands On oraz wysłucha sesji wykładowych. Uczestnicy na miejscu odwiedzą bogatą część EXPO, Uczestnikom zdalnym – również ją przedstawimy. W agendzie obecnej edycji znacznie zmniejszymy cześć wykładową na rzecz jak największej liczby pokazów i warsztatów na żywo oraz możliwości networkingu. Wszyscy jesteśmy spragnieni biznesowych spotkań i rozmów face to face – i to właśnie zapewni nasza konferencja. Natomiast Uczestnicy wersji Online nie stracą nic z bogatej merytoryki szkolenia. Dodatkowo dla wszystkich Uczestników treści konferencji Online będą dostępne nawet po zakończeniu wydarzenia.

Zblizająca się edycja Sharp/NEC Competence Days będzie już 13. konferencją. Pierwsze tego typu szkolenia przyciągały kilkadziesiąt osób, kolejne ponad 100, a od wielu lat imprezę odwiedza 250-350 specjalistów z całej Polski. W 2021 roku konferencja odbyła się hybrydowo i zgromadziła 450 Uczestników.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                              

 


 

Sharp NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video, ekranów LED oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 27 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od przenośnych biznesowych projektorów, poprzez projektory instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej, aż po cyfrowe projektory kinowe.

Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.