Podczas Sharp/NEC Hybrid Competence Days 2023 nie zabraknie konkursów dla Uczestników! Dla Uczestników obecnych na miejscu – odbędzie się tradycyjny  konkursu dla aktywnych. Żeby zawalczyć o nagrody od Sharp/NEC oraz pozostałych Sponsorów i Patronów Medialnych trzeba będzie  m.in. wypełnić swoje konferencyjne „paszporty” naklejkami z podróży po całej strefie EXPO.

 

ONSITE

Konkurs dla aktywnych uczestników sesji HandsOn odbędzie się po zakończeniu całej części szkoleniowej, w piątek 13.10.2023.

Trzeba będzie wypełnić paszport naklejkami z każdej sesji i znać odpowiedź na pytanie dotyczące treści przekazywanych na konferencji, aby walczyć o nagrody w konkursie.

 

 Po zebraniu naklejek do Paszportu należało wpisać na nim: Imię nazwisko i nazwę firmy

 

 

 

 

 


 

Sharp NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video, ekranów LED oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 27 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od przenośnych biznesowych projektorów, poprzez projektory instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej, aż po cyfrowe projektory kinowe.

Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.