Konferencja Sharp/NEC Competence Days odbędzie się 10-11 października 2024 r.

 

Więcej informacji na temat rejestracji - wkrótce.

 

Ze względu na zamknięty charakter konferencji jej Uczestnikami mogą zostać tylko członkowie programu partnerskiego Sharp/NEC SolutionsPLUS*.

Wszyscy członkowie Sharp/NEC SolutionsPLUS otrzymują drogą mailową zaproszenie na Sharp/NEC Competence Days 2024.

 

Partnerów Handlowych Sharp/NEC, którzy nie są zapisani do SolutionsPLUS, lub firmy resellerskie chcące rozpocząć współpracę z Sharp NEC Display Solutions zapraszamy do rejestracji w programie partnerskim Sharp/NEC SolutionsPLUS.

WAŻNE! Rejestrując się w SolutionsPLUS rekomendujemy w ostatnim (4.) kroku zapisać się również do naszego Newslettera. To bardzo ułatwi nam komunikację z każdym nowym członkiem. Bez tego, zgodnie z przepisami nie możemy kierować do takiej osoby komunikacji marketingowej.

Jeżeli jesteś członkiem SolutionsPLUS możesz zapisać się do Newslettera logując się do SolutionsPLUS i wybierając w prawym, górnym menu Swoje nazwisko oraz "Moje dane".

 

Jeżeli jesteś już członkiem Sharp/NEC SolutionsPLUS, nie rejestruj się ponownie - czekaj na zaproszenie mailowe.

 

Klikając w ikonę poniżej mogą się Państwo zarejestrować do SolutionsPLUS:


* Informacja o obowiązku rejestracji w programie Sharp/NEC SolutionsPLUS nie dotyczy Sponsorów, Mediów i firm wskazanych przez Organizatora.Masz pytania?

Szczegółowych informacji udziela Partner Organizacyjny Szkolenia:

MARENGO

Wieniawskiego 39, 31-436 Kraków

telefon: +48 12 413 52 02

Anna Szuber tel. +48 662 031 083

Bernadeta Zielińska tel. +48 692 400 733

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


 

Sharp NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video, ekranów LED oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 30 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od przenośnych biznesowych projektorów, poprzez projektory instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej, aż po cyfrowe projektory kinowe.

Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.