Chief Engineer, Central South East Europe, Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

Wojciech Kosek - Chief Engineer Przedstawicielstwa Sharp NEC Display Solutions w Polsce.

Absolwent Informatyki i Ekonometrii na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 2004 roku czynny dziennikarz IT. Autor wielu artykułów z dziedziny technologii wyświetlania obrazu w prasie drukowanej oraz elektronicznej. W wielu tytułach występuje jako ekspert. Dodatkowo występuje jako prelegent na wielu branżowych konferencjach, spotkaniach biznesowych oraz forach.

Od 2007 roku zawodowo związany z japońskim producentem monitorów i projektorów: NEC Display Solutions, a następnie Sharp NEC Display Solutions. Obecnie odpowiedzialny za kwestie technologiczne związane z produktami Sharp/NEC w całym rejonie Central South East Europe. W ramach korporacji członek europejskiej grupy roboczej odpowiedzialnej za tworzenie i rozwój najbardziej zaawansowanych produktów Sharp/NEC, w tym specjalistycznych monitorów desktopowych, wielkoformatowych oraz ekranów LED. Posiada ekspercką wiedzę w kwestiach technologii wyświetlania obrazu. Bierze udział w opiniowaniu i tworzeniu największych projektów IT/AV z zakresu produktów Sharp/NEC w Polsce..

W branży AV powszechnie oceniany jako ponadprzeciętny trener i szkoleniowiec w tematyce związanej z wyświetlaniem obrazu.

 


 

Sharp NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video, ekranów LED oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 27 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od przenośnych biznesowych projektorów, poprzez projektory instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej, aż po cyfrowe projektory kinowe.

Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.