W obecnym roku przypada rocznica 25-lecia funkcjonowania NEC Display Solutions w Polsce. Przedstawicielstwo w Krakowie działa już od 1994  roku. Od samego początku kieruje nim Mariusz Orzechowski, a trzon polskiego zespołu NEC pozostaje niezmienny już od kilkunastu lat. Ćwierć wieku to w branży nowoczesnych technologii bardzo dużo. Dlatego przez ten czas byliśmy świadkami wielu znaczących innowacji, które NEC wprowadził na rynek, i które na trwałe zmieniły naszą rzeczywistość.

Z okazji tego jubileuszu zarówno partnerzy handlowi, jak i klienci i sympatycy marki NEC mogą liczyć na wyjątkowe atrakcje. Program Partnerski NEC SolutionsPLUS nigdy wcześniej nie oferował aż tylu promocji, konkursów i aktywności dla jego członków. W mediach społecznościowych NEC ogłasza konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla swoich fanów, przytacza fakty ze swojej historii w cyklicznych publikacjach „Z pamiętnika NEC”, przypomina kamienie milowe swojego rozwoju.

Jesień 2019 przyniesie kolejne jubileuszowe wydarzenia.

A tymczasem świętujmy nasze 25 lat obecności w Polsce.

Zapraszamy na profile NEC Display Solutions Polska na Facebook i LinkedIn!

 

 


 

Sharp NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video, ekranów LED oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 30 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od przenośnych biznesowych projektorów, poprzez projektory instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej, aż po cyfrowe projektory kinowe.

Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.