ZAREZERWUJ SWÓJ CZAS:

15 edycja
Sharp/NEC Competence Days 10-11.10.2024

szczegóły wkrótce


MIEJSCE KONFERENCJI

Hotel Metropolo by Golden Tulip****, Kraków
Konferencja wyłącznie w trybie stacjonarnym

Sprawdź

GALERIA ZDJĘĆ

Relacja z Sharp/NEC Competence Days 2023

Zobacz

Powitanie

Mariusz OrzechowskiSharp/NEC Competence Days to flagowe wydarzenie, nazywane potocznie „polskim ISE”, już po raz 15 będzie największym w Polsce spotkaniem firm integratorskich szeroko pojętej branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz dynamicznie rosnącego rynku meeting rooms. 
Na uczestników czekają liczne sesje plenarne, intersujące debaty, inspirujące warsztaty Hands On, prezentacje produktów, konkursy oraz oczywiście bezpośrednie spotkania i networking.
W tym roku na gali wieczornej, oprócz ceremonii Sharp/NEC Awards, świętować będziemy 15 lecie tej imprezy oraz 30 lat Sharp/NEC w Polsce. Licznych atrakcji nie zabraknie.

Organizacja tego typu imprezy zawsze wiąże się z bardzo wytężoną pracą naszego zespołu, ale za każdym razem jest to wysiłek, który się opłaca. Zadowolenie naszych partnerów, uznanie Sponsorów i efekty biznesowe to coś, co w zamian zyskujemy.

Mariusz Orzechowski
General Manager
Central South East Europe
Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

Informacje

O konferencji

Sharp/NEC Competence Days to największe branżowe spotkanie firm integratorskich branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz rynku meeting rooms.

Czytaj więcej

Spotkania biznesowe - NETWORKING

Konferencja Sharp/NEC Competence Days jest świetną okazją do poszerzenia współpracy i omówienia planów biznesowych na przyszłość. Wciąż jesteśmy spragnieni biznesowych spotkań i rozmów face to face – i to właśnie zapewnia nasza konferencja.

Czytaj więcej

Warsztaty HANDS ON

Podczas dwóch dni konferencji Sharp/NEC – Uczestnicy mogli brać udział w sesjach HANDS ON, prezentujących praktyczne działanie omawianych rozwiązań. To priorytet ostatniej edycji szkolenia.

Czytaj więcej

SHARP/NEC Awards

Głównym punktem wieczornej Gali było wręczenie Sharp/NEC Awards i przekazanie statuetek naszym najlepszym partnerom biznesowym.

Czytaj więcej

 


 

Sharp NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video, ekranów LED oraz projektorów. Polskie Przedstawicielstwo zlokalizowane w Krakowie działa już od 30 lat. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne m.in. do zastosowań meeting rooms. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od przenośnych biznesowych projektorów, poprzez projektory instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej, aż po cyfrowe projektory kinowe.

Sponsorzy

    

Patronat medialny

  

 

Obsługa techniczna

 

Partner organizacyjny Konferencji

Firma MARENGO jest agencją marketingową firmy Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH.

Od wielu lat uczestniczy w organizowaniu Konferencji i szkoleń dla partnerów Sharp NEC.

 
Copyright NEC Display Solutions 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.